Praktické tipy pro maximální požitek z dovolené

Klučina s bublifukem

V dnešní době si můžete vybírat dovolenou podle různých preferencí. Dá se říct, že nic není nemožné a jediným limitem bude Vaše představivost. Stačí trocha fantazie a vymyslíte si dovolenou svých snů, kterou můžete bez větších problémů zrealizovat.

Aktivní sportovní dovolená

Odpočinku na dovolené může být až příliš. Proč tentokrát nestrávit dovolenou se svým oblíbeným sportem nebo naopak vyzkoušet něco netradičního a neobjevit na dovolené nového koníčka, který vás již dlouho láká.

Dovolená s dětmi

Už se nemůžete vydat rychlý eurovíkend s přítelkyní nebo manželkou, protože se Vám narodilo několik dětí? I s dětmi můžete zažít perfektní dovolenou bez komplikovaných příprav a problémů. Dokonce v některých případech Vás to nebude stát ani korunu navíc. Zkuste si vybra vhodnou dovolenou s dětmi.

Exotická dovolená

Už netoužíte po třetí dovolené v Chorvatsku, Španělsko Vás neláká, protože jste tam již byli dvakrát a Egypt není to pravé? Zkuste si vybrat z poznávacích exotických zájezdů.

Nejlevnější dovolená

Dozvíte se několik tipů a míst, kde a jak ušetřit na letošní dovolené. Stačí být trošku kreativní, popřemýšlet o tom, co udělat letos jinak a na jakém místě ušetřit, aby to co nejméně ovlivnilo celý průběh pohodové dovolené.

Super Last Minute

Fenomén posledních měsíců. Postávající postavy na letišti a vyčkávající dobrodruzi, kteří se chtějí nechat překvapit a ještě večer sedět někde u moře. Výhodná nabídka dovolené z nabídky Super Last Minute jim to umožní. Téměř jistě se můžee vydat za pohádkovou cenu na místa, kde by Vás jinak dovolená stála dvojnásobek.