Dovolená Super Last Minute

Letadlo na letišti

First minute dovolená si začala

Před několika lety jste si možná objednávali dovolenou daleko s předstihem a těšili se na léto třeba už od zimy. Nákup dopředu byl výhodný a nabídka First minute zájezdů byla široká.

Lidé mají rádi větší flexibilitu a výhodnější nabídka nevyvážila možnost na poslední chvíli změnit své rozhodnutí a odletět na dovolenou někam jinam, než bylo dříve zamýšleno.

Last minute dovolená ji doplnila

Dalším krokem některých cestovních kanceláří bylo doplnění posledních prázných míst za velmi výhodnou nabídku dovolené – takzvaná Last minute dovolená – Dovolená na poslední chvíli.

Nicméně posledních pár let obsahuje nabídka Last Minute zájezdů spíše zájedy pro následující měsíc než nabídky, které se vyplatí sledovat a využít.

Dovolená na poslední minutu

Hitem loňského a letošního roku začíná být dobrodružná nabídka Super Last Minute dovolené. Dovolená úplně na poslední minuty může být příjemným zpestřením v nakupování dovolené. Navíc můžete za zajímavou cenu využít nabídky několika cestovních kanceláří a nečekaně ještě ten stejný den vyrazit na dovolenou za nevídané ceny.

Cely princip je jednoduchý. Úplně poslední místa, která zůstala po prodeji na poslední chvíli nabídne cestovní kancelář jako Super Last Minute.

Zájemci se mohou dostavit na letiště, vybrat si z aktuální nabídky Super Last Minute zájedů a ještě tentýž den vyrazit na dovolenou. V nabídce jsou většinou místa pro pobytové zájezdy do nejoblíbenějších turistických destinací: Egypt, Řecko nebo Tunis.